• 27tt a sekret

    Dobry vecer pan doktor,velmi pekne by som Vas chcela poprosit o radu,aj ked myslim,ze bez vysetrenia asi nieje mozne diagnostikovat ani liecit...
    Asi 2 dni mam zvlastne pachnuci sekret z posvy,som 27tg a je to viac vodnaty sekret...len ma znepokojuje ten zapach...ako hnilobny...ine potiaze nemam a pred tehotenstvom som mala vsetky kultivacie negat az na streptokoka alb....v minulosti som bola preliecena antibiotikami na chlamydie a mykoplazmy...postaci lactovag ako radite,alebo mam v pondelok naklusat k lekarovi a trvat na steroch?
    Dakujem za odpoved a praje pekny vikenk
    Bibiana

    Dobrý deň,
    zrejme máte poruchu pošvovej flóry, tzv. bakteriálnu vaginózu, vhodná je liečba lokálně Entizol, alebo macmiror complex. Potom si kúpte lactovag ako prevenciu recidívy.