• Parlodel

    Dobrý deň,

    prosím o radu.....
    po prepustení z pôrodnice som dostala zápal prsníkov tak som išla ku gynekol. a ten po zhliadnutí mojich prsníkov mi nasadil antibiotiká Augmentin 625 a Parlodel s poznámkou okamžite prestaňte kojiť....Samozrejme, že kojiť som chcela, no po jeho vyjadrení som ho poslúchla a brala tabletky Parlodel týždeň - prsia sa upokojili ale chcela by som znova začať kojiť. Môže sa po braní Parlodelu ešte rozbehnúť laktácia? Ked si stlačím dvorec tak mi mliečko ešte ide - hoci prsia sú makké.

    Dobrý deň,
    zápal prsníka nie je indikáciou k ukončeniu kojenia. Po Parlodelu je už veľmi ťažké rozbehnúť laktáciu, ale skúste prikaldať, či sa to podarí.