• ukončenie laktacie

    včera som začala uživat parlodel 1 tbl večer dnes rano tiež 1 tbl ale po 2 hodinach mi ostalo velmi zle vracala som bolesti hlavy tak som ich vysadila som ich dal mi ich gynekolog na ukoncenie laktacie mozem dostat injekciu na zastavu kojenia po 2 dnoch od ukoncenia tych dvoch tabliet

    DObrý deň,
    ukončenie laktácie je normálny fyziologický proces a nechápem, prečo Vás lekári nacpávajú liemi. Prestaňte kojiť, prsia si nedráždite, mlieko nevytláčajte, dajte si studené obklady, trochu znížte príjem tekutín a stav je vyriešený aj bez liekov.