• Bolesti panvy

    Dobry den. Chcem sa spytat. som v 30 TT a mam velke problemy so sedenim. Velmi ma boli kostrc, panva ako keby sa mi roztahovala. po dlhsom sedeni mam problem normalne chodit. Mam vysoku obezitu, jedno tehotenstvo pri svojej vahe som mala bezproblemove, zatial som nepribrala ani kilo, nakolko som na zaciatku tehotenstva cez leto schudla. Ked sa rozhodim nemam ziadny problem. nedokazem tolko chodit. neviem ci je to normalne. dakujem Iveta

    Dobrý deň,
    pravdepodobne naozaj potiaže súvisia s nadváhou a prestavbou panvy v tehotnosti. Plod by to nemalo ovplyvniť. Ak by Vás to obťažovalo možno zvážiť ortopedické vyšetrenie.