• stlacenie bruska a obava o baba

    Dobry den,

    chcela by som sa Vas opytat, je to mozno trapne, ale ja som momentalne v 19.tt a niekedy jednoducho zabudam, ze som tehotna. Po dlhsom case sme si isli s kamoskou a mojou dcerou sadnut na dzus, ked zrazu spadli dcere cukriky na zem dalej pod box, na krorom sme sedeli. A ja som sa automaticky bez rozmyslania zohla asi 180 stupnov, ze zdvihnem tie cukriky. No a dost som asi stlacila brucho a bojim sa, ci sa nieco babetku nemohlo stat, ci som ho nemohla ohrozit. Potom mi trochu stvrdlo brucho a teraz je to OK. Myslite, ze sa mu nieco mohlo stat? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    tehotnosť nie je žiadna choroba, plod je chránený plodovou vodou, voľakedy tehotné ženy kopali na poli a zohýbali sa pre zemiaky bez nejakých následkov.