• 11,TYZDEN

    , Autor: barbara088

    dobry den.som v 11 tyzdni tehotenstva byva neznesitelne,mam zavraty,som uplne vycerpana cely den skoro prelezim,mam caste bolesti v podbrusku no nekrvacam.je to normalne???

    Dobrý deň,
    áno sú to príznaky tehotnosti na jej začiatku. Súvisí to s nízkym tlakom. Káva je v tehotnosti bezpečná, prípadne silný čierny čaj. Predpokladám, že tehotnosť máte potvrdenú ultrazvukom.