• crl 3mm

    Dobry den...chcem sa spytat, ci je este nadej. PM som mala 4.7.2010 u lekara som bola 9.8.(HCG 1125) .Na sone bola iba machula, tak mi dr.povedal,aby som prisla o 2 tyzdne. Prisla som 25.8. a sono ukazalo amniovu dutinu, zltkovy vak, CRL 3mm ,ale akciu este nevidel. Cize na 8.tyz.,, v ktorom som mala podla datumov byt, to vobec nevyzeralo. Na dalsie sono mam ist o tyzden od posledneho, t.j. 2.9.(hcg 27.8. BOLO 44500).Je mozne, ze som otehotnela neskor a akcia sa este len ukaze a bude to ok?
    dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    je to všetko naprosto zbytočné, nič sa nedá robiť iba čakať. Stačí ultrazvuk za 14 dní až 3 týždne a uvidí sa, či plod rastie alebo nie. Vývoj plodu na začiatku jednak nevieme nijako ovplyvniť a jednak je individuálny.