• problemy a neistota

    chcela by som sa opýtat, ci je možne odist v 23 týždni od gynekologa, moj gynekolog mi odmieta robit vysetrenia, neurobil mi ani ultrazvuk - screening a nepovedal mi co to je ci je zdrave, mam nejake problemy s krvou, odporucali mi ist na hematologiu a doktor sa k tomu postavil tak ze on nevie este kam ma posle ze sa mam zastavit v polke juna na poradnu a uvidi sa....tvrdne mi brusko, citim cez den neprijemne stahy,,,moja vaha bola na zaciatku tehu 115 a teraz mam 113,5 - vobec nepriberam, pohyby citim len velmi malo, viete mi nieco poradit?

    DObrý deň,
    máte právo zmeniť gynekologa, ak ste k svojmu stratila doveru.
    Úprimne, aj ja by som sa rád zbavil 115 kilovej tehotnej, pri všetkej úcte.