• Bolest prsnika

    Dobry den, od vcera ma boli prsnik na jednej strane z boku. Kojim uz skoro 12 mesiacov a syn pije mlieko uz len rano a vecer. Skusala som uz aj inu techniku dojcenia, aj zabaly z vina, tvarohu, alpy, studene obklady, ale zatial mi nic nepomaha. Nenasla som si tam ale ziadnu hrcku co by nasvedcovalo, ze ide o retenciu mlieka. Telefovala som s mojou gynekologickou a ta mi povedala, ze by to malo do 2 dni prejst a ak nie, mam prist. Co by to mohlo teda byt? Ide vikend a neviem si predstavit takto fungovat do pondelka. Som z toho trocha nervozna.

    Dobrý deň,
    ťažko povedať bez vyšetrenia. Može ísť od retencie mlieka, cez začínajúci zápal až po herpes zoster (samozrejme malá pravdepodobnosť).
    Ak Vás to obťažuje, odstavte, po 12 mesiacov už kojenie pre dieťa má iba malý význam.