• Magnerot

    , Autor: NIANA

    Dobrý deň, som v 38tt a stále beriem magnerot myslíte ze je to v pohode vela som čítala že v 36tt by sa mal vysadiť ale mam silne búšenie srdca preto som nevysadila chcem sa opýtať či to ma nejaký vplyv na pôrod beriete to 2x denne

    Dobrý deň,
    udáva sa, že magnézium môže znižovať aktivitu maternice, avšak predčasný pôrod neoddaľuje. Pri termínovom môže zrejme ovplyvniť nástup činnosti, preto sa ku koncu tehotnosti neodporúča.