• výsledky

    dobrý deň p.doktor chcela by som sa opýtať na výsledky zo sona či zodpovedajú 20týž.a čo v prípade ak placenta nie je ako má byť v prípade že nebude na svojom mieste rieši sa to nejako?...

    BPD/hbd-44/19+3
    FL/hbd 33/20+3
    placenta- PS nízkonasadajúca prekrývajúca Hb

    Dobrý deň,
    rozmery sú symetrické, a placenta prekrýva branku, je možné, že budete rodiť cisárskym rezom, ak to ostane.
    Nijako sa to nerieši v tehotnosti, pretože vývoj plodu naozaj nedokážeme nijako ovplyvniť-.