• Prasknuta cievka v pupku

    Dobry den, som asi 6 dni pred predpokladanym terminom porodu. V pondelok rano som bola na kontrole u mojho gynekologa. Vsetko bolo OK. Mala som uz aj kontrakcie. Vecer sa mi na pupku objavila cierno-krvava ciara, hruba 2mm a dlha asi 5mm. Babo ma cely den v tej oblasti pod pupkom kopalo a tlacilo. Neviem, ci mi praskla nejaka cievka alebo sa mi natrhla jedna zo starych jaziev. Totiz bola som cez pupok uz dva krat laparoskopicky operovana. Pupok je riadne vyspanovany. Teraz ma na pupku picha a trosku mam neprijemny pocit. Babo sa teraz nejako intenzivne hybe, akoby chcelo uz zo mna vyjst. Nehrozi mi nejake vnutorne krvacanie v dutine brusnej? Myslite, ze je to len nejaka prasknuta cievka, a ze sa sama vstrebe? Nehrozi mojmu dietatu nic? Mam sa niecoho obavat? Doteraz som nemala ziadne problemy. Kontrolu u lekara mam az v utorok. Viete mi poradit? Za Vasu odpoved Vam velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    nikdy som nič podobné nevidel, ale ak sa jedná iba o zakrvácanie do kože tak dieťaťu nič nehrozí a ani Vám nehrozí vnútorné krvácanie. Ale je to bez záruky lebo netuším čo može byť taká čiara na pupku.