Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.

odbornik3
16,885 otázok , odbornik3

Na vaše otázky týkajúce sa gynekologických problémov odpovedal MUDr. Jozef Záhumenský, PhD., vedúci lekár pôrodníckej časti Gynekologicko-pôrodoníckej kliniky FN Na Bulovce.

Všetky zadané otázky ako aj odpovede Dr. Záhumenského vám pre veľký záujem prinášame v podobe archívu, zadávanie nových otázok nie je možné.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • Strach o dietatko

  , Autor: odbornik2

  Dobry den Chcem vas poprosit o radu. Som v 23 tyzdni tehotenstva a v stolici som si zbadala asi 1cm biele cerviky. chcem sa spitat ako sa toho zbavym a ci to neni nebezpecne pre babetko.Mam navstivit svojho ginekologa alebo obvodneho lekara?Dakujem za odpoved.

  Odpovedá: odbornik3

  DObrý deň,
  máte mrle a mala by ste sa preliečiť Vermoxom alebo podobným preparátom, navštívte svojho obvodného lekára, plod nie je ohrozený.

Podobné otázky

 • toxoplazmoza

  , Autor: odbornik2

  dobrý den,chcem sa spýtat teraz som v 35.týždni tehotenstva a v 30.týždni mi bol robeny kontrolny krvný test na toxoplazmozu.pred tým mi robil tiež takéto krvné testy a tie boli v poriadku,teda negatívne.a v tom 30.týždni mi robil tie kontrolné a nepovedal mi,že či je pozitívny alebo negatívny ten krvný obraz na toxoplazmozu,len tam mal v tých výsledkoch napísané,nejasný krvný obraz treba opakovat odber.tak teraz neviem čo si mám o tom mysliet,mám velký strach o dietatko.ale gynekolog mi povedal,že tomu tiež nechápe,lebo hodnoty tam boli písané teraz neviem či som si to dobre zapamatala 0,444,skrátka také ako na začiatku tehotenstva čiže negatívne v poriadku.takže nechapem prečo mi musia opakovat odber.mám sa začat obávat?dakujem za skorú odpoved.s pozdravom zdenka karabová

  Odpovedá: odbornik3

  Dobrý deň,
  krvný obraz nič nehovorí o toxoplazmoze. Uvedená hodnota nič neznamená.