• antofosfolip.syndrom

    Dobry den pan doktor
    PO 2 potratoch mi bolo diagnostikove antifosfo.syndrom a to az 2 x viac ako je norma.
    Moj gynekolog nemal s tym skusenosti pocas praxe,poradte mi vy prosim Vas...ako dalej.Hodnota bola 39,7 a norma je od 0 do 20.
    Ostatne trombofil.su vraj OK,homocystein bol akurat na hranici.
    dakujem

    Dobrý deň,
    výsledok by mal posúdiť imunológ a prípadne doplniť ďalšie vyšetrenie. Doporučujú sa kortikoidy pred otehotnením, ale závisí na type syndrómu.