• otazka

    Dobry den..Myslite si ze je sanca na otehotnenie ak by sme mali styk cca 4-6 dni pred ovulaciou??Ja si myslim ze nie ale pre istotu sa pytam vas :)Dakujem za odpoved...

    Dobrý deň,
    podľa niektorých autorov prežívajú spermie v tele ženy až 10 dní, preto každý nechránený styk je samozrejme možnou príčinou gravidity.