• surne prosiiim poradte veelmi prosim soom zufala

    Dobry den,
    uz som tu spominala som 10 tyzdnov po interupcii, a mala som odvtedy raz menstruaciu, a teraz pred 2 tyzdnami som mala dostat dalsiu, ale ta uz nedorazila, tehotna nie som. Strasne ma pali prsnik lavy aj pravy ma boli, ale pravy ma neznesitelne pali, a vyteka mi z neho vodicka priesvitna, bola som s tym uz dva krat u gynekola, iba mi pichol vyvolavacku, kezde menstruacia mi meska a na prsniky mi povedal, ze je to normalne, aj to ze dakedy z prsnika nieco vyteka. Zevraj kym to nieje krvave, alebo zlte tak je to ok, ale mne sa to nezda, pre boha ved ma hrozne palenie, menstruacia mi nechodi vytok z prsnika ja sa velmi bojim a moj gynekolog mi iba tvrdi ze to prejde... prosim poradte, mam navstivit zajtra ineho gynekologa? Prosim poradte mi

    Dobrý deň,
    zopakujte si tehotenský test, ak bude pozitívny, navštívte nemocnicu, kde Vám robili potrat. Ak bude negatívny, stav by sa mal postupne upraviť.