• Zmena GYN

    Dobry den, chcela by som zmenit gynekologa, u ktoreho som bola jeden rok, ked som k nemu isla prvy krat (ako 17 roc.), samozrejme som nevedela co a ako, nespravil mi dokopy nic, iba mi pohmatom vysetril krcok a odobral krv, kvoli antikoncepcii a to vsetko. Ked som si prisla pre predpis, som sa samozrejme chcela informovat ako sa ma uzivat, no ona ma pred tromi pacientkami, co sa v ambulancii sestricky prezliekali, len mi predpisala recept a dovi dopo.. HAK som po dvoch mesiacoch prestala uzivat lebo som z nej bola uplne KO a uz som tam ani radsej nesla. Teraz samozrejme mi to nedalo, a ked som sa popytala starsich znamych, tak samozrejme im to prirodzene nepripadalo a rozhodla som sa pre zmenu. Chcem sa spytat ako mam postupovat. Ci mam ist do poistovne alebo co. A ci mi novy gynekolog spravi uz celkovu vstupnu prehliadku, lebo tusim na kazdorocnu prehliadku mam narok az od 18 a to este nemam a ci mam narok si vziat svoju zdravotnu kartu so sebou (aj ked v nej dokopy nic nie je). Dakujem velmi pekne, pekny den.

    Dobrý deň,
    nemusíte nič robiť, iba si vyhľadať nového gynekológa, ísť k nemu. On si vyžiada výpis z dokumentácie od povodnej lekárky a založí Vám kartu. Potrebná je hlavne cytologia krčka.