• meškajúca menštruácia

    Dobrý den pán doktor:-)..možno sa vám moja otázka bude zdať hlúpa ale aj tak ma to trápi...na začiatok chcem podotknuť že som ešte panna a to asi hovorí za všetko no ale pred vyše mesiacom sme s priateľom boli na sebe a je možné že sa spermia dostala dnu..o 5 dní neskôr som dostala normálne menštruáciu a odvtedy som s nikým nebola...teraz my pár dní mešká a neviem čím to može byť pretože mne menštruácia vobec nemškávala...dakujem za odpoveď a pochopenie:-)

    Dobrý deň,
    spravte si tehotenský test, ak sa priateľova spermia dostal do pošvy, tehotnosť sa nedá vylúčiť. Nabudúce buď prezervatív, alebo partnerovi uľavte orálne, to je bezpečné. (mám u neho pivo:)