• zapal

    Pekny den prajem,

    Som v 21 tt. P. Doktor, uz som sa Vas pytala na radu ohladom zapalu mocoveho mechura, ktory som dostala (pocas liecby Macmirrorom). Doteraz som si to nespojila, ale za ten zapal si mozem sama, lebo sa mi pocas liecby dostal ten zlty vytok z lieku do medzery medzi (aj sa to hanbim povedat) do jedneho zo zahybov. A ja som si to tam par dni nevsimla - az dnes ked ma v predu dost palilo :(. Medzitym som ukoncila liecbu Macmirrorom, postupujem liecbu Ospexinom na ten zapal mocoveho mechura.

    Chcem sa spytat, nemohlo sa mi to preniest do posvy a nejaky zapal teraz ohrozuje male? V posve mam taky hojny belavy-slabo zlty fluor, ale ten ma nesvrbi a nepali, len tam v predu.

    Na poradnu idem v pondelok. Mam ist skor, alebo to pocka a liecba Ospexinom zabera aj na taketo pripadne problemy.

    Dakujem pekne za radu v tejto mne osemetnej otazke.

    Dobrý deň,
    veľmi sa ospravedlňujem ale Vašej otázke nerozumiem, určite nemáte zápal z macmiroru a zo zanesenia niekam. Ospexin na výtok neúčinkuje, lieči infekciu moči.