• ospexin a bioparox

    Dobry den p. Doktor,

    dakujem velmi pekne za dnesnu promptnu radu ohladom nalezu v moci v tehotenstve (20tt).

    Este by som sa rada opytala ci ten Ospexin, co mam na nalez v moci nahradza plne Bioparox, ktory som mala na priedusky. Este ma trochu berie do kasla, tak neviem ci si mam sucasne davat ten Bioparox aj Ospexin, alebo len Ospexin.

    Viem, ze individualne tieto lieky v tehotenstve neskodia, ale neviem ci sa mozu brat sucasne.

    Dakujem

    Dobrý deň,
    bioparox je lokálny liek a Ospexin je celkové antibiotiku, ale neviem, čo ste mala v hrdle, či je na to Ospexin účinný.
    Ja osobne by som si nedával nič.