• menštruácia 3x do mesiaca

    Prvá menštruácia bola od 11.04 do 15.04, potom som vypila núdzovú antikoncepčnú tabletku a od 24.04 do 28.04 som opäť začala menštruacia, dnes 05.05 opäť krvácam, ale neviem čo mám robiť, či to nejako zastaviť resp. ak je to taká akcia, alebo čo sa deje, lebo pred každou falošnou menštruáciou som mala sex, a nechápem, možno to má nejaký vplyv.

    Dobrý deň,
    dajte si predpísa´t normálnu antikoncepciu, pretože núdzová je veľmi silná hormonálne a rozbije vám cyklus. Pre istotu si spravte aj tehotenostký test, ak bude pozitívny, vyhladajte gynekologa.