• Menštracia

    , Autor: Domi:)

    Dobry večer chcela by som sa poradiť ,či je normalne mať 17 dni menštraciu ?Prvni mi menštracia meškala 2 tižden a teraz sa neche zastaviť

    Dobrý deň,
    nie je to normálne, urobte si pre istotu tehotenský test vyhľadajte svojho lekára, ak by bol test pozitívny, vyhľadajte lekára čo najskôr, môžete mať aj mimomaternicovú graviditu.