• meška menštruacia

    dobrý den, už 10 dni mi meška menzes a tehu test je stale negativny. Len tak som si spravila ovulačny test a ten mi vzšiel pozityvný silne dve čiary, neviete čo to može znamenat. Vopred dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    nič ovulačné testy nie sú presné, proste to zareagovalo na hladinu LH, ktorá može byť zvýšená aj u iných stavov ako je ovulácia. Zopakujte si tehotenský test a navštívte gynekológa.