• Mimomenštruačné krvácanie

    Dobrý deň,
    mám 16 a neužívam žiadnu antikoncepciu, no mám mimomenštruačné krvácanie. čítala som, že to väčšina žien má z tabletiek. prosím, čo to môže znamenať?
    ešte keď mi priatel nahmatal vnútri taku väčšiu gulôčku na ľavej strane asi 5cm dovnútra..môže to mať spolu súvis?.. má tam tá gulôčka vôbec byť?
    Vopred ďakujem za odpoveď :-)

    Dobrý deň,
    intermenštruačné krvácanie možete mať, je to krvácanie z poklesu hormónov pri ovulácii. Ale ten útvar v pošve, by mal vyšetriť gynekológ.