• Serklaz

    Gynekologička povedala mi tu serklaz urobili dosť nízko , dosť nízko lebo sim si včera pri chodení cítila stehy a aj ma trochu štipali môže to byt niečo vážnejšie ?? Ďakujem

    Dobrý deň,
    nikdy som nepočul, že by pacientka cítila steh po serkláži, ani si to neviem predstaviť. Stehy sa dávajú na krčok maternice, ktorý je v nútri v pošve pomerne vysoko.