• Serkláž

    Dobry den, zaujima ma, aka je pravdepodobnost serklaze v druhom tehotenstve, ked pri prvom som serklaz robenu mala kvoli skoremu otvaraniu sa v 23 tt.

    Dobrý deň,
    otázka cerclage je veľmi zložitá, ak máte nedostatočnosť krčka maternice, tak by sa cerclage robiť mala, ak však ste sa otvárala z iných príčin, tak bola cerclage zbytočná a nemusí sa robiť ani teraz.