• Nystatin

    Dobrý deň chcem sa spýtať bol mi predpísaný nystatin capiky ? Po koľkých dňoch by mal zabrať ?užívam ho tretí deň a zatiaľ žiadna zmena dokopy ich tam je 15 ?tieto lieky predpokladám asi nezaberu hneď zabudla som sa opýtať v lekárni tak sa radšej pýtam ci mam čakať nejakú zmenu alebo nie . Ďakujem.

    Dobrý deň,
    závisí na čo Vám boli predpísané a či je to správna liečba. Ak máte bežnú mykozu, malo by sa vám už postupne uľaviť, ak nie celkovo do 5 dní, treba zvážiť zmenu liečby.