• ASAP

    Dobrý deň pán doktor.

    Prosim Vás pichajú mi polyoxidonium, aktuálne som bola chorá takže mám atb a vzhľadom na imunitu si dávam aj probiotiká tablety a aj vag. ( gyntima ) zároveň som po liečbe globulami na e-coli.

    Pri vkladani probiotických globul som zistila, že mám “ výtok “ kt. Je suchý a vyzerá úplne ako kúsky kože odlupujuce sa vnútri. Absolútne to nevyzerá ako mykoza. Prosím Vás čo to je ? Môže to byt nejaká alergická reakcia na globule či vag. Probiotiká ? Viem to nejak riešiť alebo musím opäť ku gyn.

    Prosím o skorú odpoved. Ďakujem Vám.

    Dobrý deň,
    E. coli je normálna súčasť pošvovej flory a nemusí sa liečiť. Je možné že sa Vám úplne rozbila imunita pošvy (antibiotiká, globule) a bolo by dobré si nasadiť probiotiká dlhodobo. Ak to nepomôže, je potrebné vyšetrenie.