• Športovanie po potrate

    Dobrý deň pán profesor, som týždeň po podaní 2 dávok Misoprostolu, na kontrole potvrdili, že to dopadlo úspešne. Mám ešte slabé špinenie, inak sa cítim dobre. Kedy môžem začať s cvičením - napr yoga, pilates? Mohla by som ísť lyžovať o 3 týždne? So sexom máme počkať do ďalšej menštruácie? Ďakujem pekne.

    Dobrý deň,
    cvičenie môžete pomaly kľudne začať a lyžovačka o 3 týždne je v poriadku. Sex naozaj je vhodný až po ďalšej menštruácii, prípadne až vtedy, kedy nebudete prá dní vôbec krvácať.