• Hnedý hlien v strede cyklu

    Dobrý deň, pan doktor. Začnem s tým, že mám endometriózu, aj som bola operovana v maji. Vtedy mi spravili aj hysteroskopiu, lebo mam dvojrohu maternicu, a chceli vidieť, ako to vyzerá vo vnútri.
    Všetko prebehlo v poriadku, ale odvtedy každý mesiac počas ovulácie mam hnedý hlien, asi tak 2-3 dni. Nič silného, ale mam. Môj gynekológ mi na to nič nepovedal (vraj sa to môže stať po operácii), spravil aj výter, všetko v poriadku.
    Snažíme sa o dieťatko, ale som veľmi nervózna, prečo to môže byť. Čítala som aj o chronickom endomitritíde, mohla by to spôsobiť to špinenie?

    Ďakujem za rady

    Dobrý deň,
    takéto krvácanie je bežné, volá sa to ovulačné krvácanie a vzniká v dôsledku poklesu hormonov tesne pred ovuláciou, nie je potrebné to riešiť.