• 21tt

    Dobry den, prosim vas bola som dnes na velkom sone a gynek.mi povedala ze dieta ma vybocene nozicky .. vela som o tom citala a chcela by som sa opytat da sa zo sona vidiet ze ci to je len trochu vytocene alebo to je naozaj skrutene ? Lebo tie mensie vytocenia isli viac menej masazami a tie viac skrutene operaciami a dieta musi byt sledovame do 18 rokov pokym neprestane rast .. Videla som rozne fotky ma internete a dost ma to vyplasilo .. dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ultrazvukom je možné posúdiť stupeň vybočenia nôh, ale nedá sa posúdiť, či je to iba polohové a napraví sa to cvičením, alebo zafixované a bude potrebná operácia. To sa posúdi až vyšetrením po pôrode.