• Výtok z prsníkov

    Lenže on mi povedal, že to je normálne. Jediné čo mi dal tak výmenný lístok na sonografiu prsníkov a menštruáciu som mala len 4 dní je to normálne? Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak sa jedná o výtok z oboch prsníkov, nemala by byť príčina organická, takže zrejme ultrazvuk nič neobjaví. Stále sa nazdávam, že sa môže jednať o hormonálnu príčinu, čo objaví odber krvi.