• dakujem

    dobry den pan doktor, som tri mesiace po porode a mam taky problem, som prvorodicka maly mal 4300 gramov a 53 cm, to malo byt podla lekara male dieta, samozrejme ma ,,potrhal,, kde sa dalo a asi tri dni po porode mi povedali ze sa mi rozislo to sitie, mam este teraz velke bolesti nevladzem ani stat a gynekolog mi povedal ze to budeme riesit po pol roku mam tam nejaky vyrastok alebo nieco take a ze to bud vypalia alebo vyrezu a znova zasiju strasne to boli a chcem sa spytat ci s tym musime cakat tak dlho ved to je strasne. dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    nemyslím si, že tie bolesti sposobuje práve ten výrastok. Musel by som Vás vyšetriť, aby som prišiel na príčinu prečo Vás to bolí pri bežnom živote. Vhodné by boli estrogénové maste, ktoré podporia hojenie sliznice. Kúpte si Tantum rosa a denne si vulvu a pošvu oplachujte, tantum rosa obsahujé hojivé a protibolestivé látky.