• nizko položená placenta

    som v 16tt a lekár mi zistil nizko položenu placentu dopredu.Ležala som v nemocnini lebo som krvacala a špinila po týždni ma prepustili.Ale špinenie pokračuje dalej som na PN a mam ležať.aký to ma dopad na dieťatko???A može sa dať placenta do poriadku kým porodim???Može to vyvolať predčasný porod???

    Dobrý deň,
    v 16. týždni je ešte ťažko sa vyjdrovať k lokalite placenty.
    Špinenie s tým vobec nemusí súvisieť. Ak placenta neprekrýva branku tak sa vytiahne a nič nehrozí.