• krvacanie

    Dobry den p. doktor,
    som pol roka po porode, pouzivam antikoncepciu Yadine, po pohlavnom styku som krvacala, ked manzel do mna silnejsie narazal. Od porodu som tento problem nemala az do toho momentu. Odvtedy sa to uz nezopakovalo. Neviete mi poradit, co to mohlo sposobit? Je to bezna situacia? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak sa to stalo iba raz, nič sa nedeje, zrejme ste zakrvácala ešte z hojaceho sa poranenia, prípadne sa odlúčila sliznica maternice. Ak by sa to opakovalo, potrebné je vyšetrenie krčka.