• brucho

    som v 20 tyzdni tehotenstva a mam taky problem ze ked viacej beham alebo stojim mam taky akoby tlak v podbrusku akoby mi tvrdlo a niekedy ho mam aj tvrde,stava sa mi aj ked sedim citim si brucho tvrde,mozte mi poradit co sa deje?

    Dobrý deň,
    je možné že máte dráždivú maternicu, ktorá tvrdne, v 20. týždni sa aj tak nedá nič robiť, ak sa nemení nález na čípku nič to neznamená.