• Antikoncepcia a orgazmus

    Dobry den pan doktor, chcela by som sa spitat mam 30 rokov a do teraz som uzivala antikoncepciu jeanine zmenila som gynekologa a ten mi odporucil tri-regol a od vtedy nemozem dostat orgazmus ani rukou ani s partnerom pri pohlavnom styku vzdy je to len na 99% a nic.Partner je stoho nestastni a dava vinu sebe no to vobec nieje vnom lebo on je uzasny mame predohru a vsetko az po samotny sex.Moze to neako suvisiet stou antikoncepciou?Ja uz neviem co mam robit.Za odpoved vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    ak Vám jeanine sedelo, tak je od gynekológa naprostý nezmysel to meniť na starší typ antikoncepcie, samozrejme, že strata orgazmu môže s tým súvisieť.
    Uvažujte o zmene lekára.