• Krvácanie z vysadenia

    Dobrý deň,
    druhým rokom uzivam HAK Maitalon a vždy mi chodilo krvácanie z vysadenia 2-3 deň po ukončení blistra. Dnes sú to štyri dni od poslednej tablety a krvacanie neprišlo. Tento mesiac som uzila viac tabliet ako 21 pretože som vracala a mala redsiu stolicu zobrala som dalsiu tabletu ale všetko som to stihla do 12 hodin od obvykleho casu užitia. S priateľom som tento mesiac mala styk asi 4x pričom nikdy nevyvrcholil do mňa, akurát jeden den sme mali styk dvakrát ihneď po sebe. Bojim sa, že by som mohla byť tehotná.

    Dobrý deň,
    tehotenstvo je nanájvýš nepravdepodobne, je možné, že menštruácia vynechá kvôli silnejším dávkam hormonov, spravte obvyklú pauzu a začnite nové balenie. Ak chcete istotu, spravte si s odstupom tehotenský test, ale predpokladám, že bude negatívny.