Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 08.11.2011 20:03

nenávidím PMS

nenávidím PMS.asi to hovorí za všetko.vrieskam,neviem sa ovládať a už v momente,ako začnem peniť,viem,že to nie je cesta,ale neviem sa ovládať.teda nie vždy.občas hej,ale väčšinou ma vytočí aj taká somarina,ako napr. že si syn nevyhrnie rukávy pri umývaní rúk.vždy som mávala takéto stavy a ked si to odnášal len manžel,tak ma to tak netrápilo,ako ked si to odnášajú naše deti,ktoré sú vlastne super,normálni zdraví chalani,ktorí sa občas nevedia vpratať do kože,tak ma to vytáča ešte viac.viem,pomoc neni,len to prežiť,ale.............. no,ale asi to pozná väčšina z vás,tak som sa vlastne chcela len vysťažovať :P :P

 • anonym
  08.11.2011, 20:55

  Pokial mas pocit, ze Ti to prerasta cez hlavu, bud by som skusila psychoterapiu (psycholog by Ti poradil taktiky na zvladanie negativnych pocitov) alebo ak nechces toto, tak sa skus opytat v lekarni, existuje milion pripravkov, ktore Ti PMS sice neodstrania, no vyrazne obmedzia jeho symptomy, ci uz su to lieky, bylinkove pripravky / caje, ci specialne vitaminove doplnky pre zeny... drzim palceky! no a este je jedna moznost - otehotniet, vtedy Ta PMS nebude trapit minimalne 9 mesiacov :rofl: (len keby tak bola zaruka, ze PMS po porode zmizne, ze ano :baby: )

 • anonym
  08.11.2011, 21:34

  tak toto presne poznám ... zažívam to isté, chvalabohu to pred dvomi dňami odišlo :idance:
  ale stavy mávam pesne také ako píšeš, dodala by som, že naposledy mi priateľ povedal, že pozerám ako vrah počas PMS a presne ako píšeš - odnáša si to dcérka, veci, ktoré by som inokedy zvládla ľavou zadnou ma rozčuľujú do nepríčetnosti :evil:
  tak asi tak

 • anonym
  09.11.2011, 09:27

  Ak je to len pocas PMS, ako pises, tak sa to este da vydrzat..... Skus nejaky ukludnujuci liek pocas tychto dni.

 • anonym
  09.11.2011, 09:56

  Mne pomáha čokoláda, ale priberá sa z toho.:idoh:

+ -
Príspevkov: 4