Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 18.07.2011 07:08

prístroj vesta

nemáte skusenosti  sprístrojom vesta na vopred určenie pohlavia dieťaťa tužime po dcérke neviem ani cenu prosím poradte vdakáááááááá  :baby:

 • anonym
  18.07.2011, 07:41

  A ak s tymto pristrojom zistis, ze to bude chlapcek, co spravis? Zahodis pristroj alebo pojdes na potrat?

 • anonym
  18.07.2011, 08:24

  to je fakt chore, vopred sa upinat na urcite pohlavie. a pristroj na urcenie toho, ake by malo mat dietatko vlasky, oci a pripadne aj velkost topanky (mensia bude asi lepsia, ved cim vacsie, tym viac stoja :rofl: ) by si nechcela?

 • anonym
  18.07.2011, 08:33

  http://www.vesta.sk/predajcovia_vesty.htm

  prip. si hod do googlu "prístroj vesta" - stojí cca. 200 eur, ale myslím, že je to dobrá vec na určenie (ne)možnosti otehotnieť v konkrétny deň. čo sa týka konkrétneho pohlavia, priamo v deň ovulácie je väčšia pravdepodobnosť počať chlapčeka, pár dní pred ňou zase dievčatko. je to ale pravdepodobnosť, 100 % istota neexistuje nikdy, preto sa prosím neupínajte až tak na konkrétne pohlavie. my sme prvého chceli chlapčeka a máme dievčatko, ale nemenili by sme ju ani za tucet chlapcov, je to naša najkrajšia princeznička. takže prístroj je podľa mňa super ako prirodzená metoda na kontrolu plodnosti (samozrejme sa treba vedieť ovládať v plodné dni, ak - ešte / už - nechceme bábo), ale stresovať sa, či to bude chlapček alebo dievčatko, nie je celkom ok, podľa mňa. dieťatko má byť v láske a z lásky počaté a prijaté, nemyslíš?

 • anonym
  18.07.2011, 10:08

  a preco ste sa do nej tak pustili? ved nepovedala ze by chlapceka nelubila, ale ak tuzi po dievcatku, a da sa tomu pomoct, tak preco to neskusit, ja osobne ten pristroj nepoznam, ale tiez verim ze sa da ovplyvnit pohlavie dietata tym, kedy ho splodite, precitaj si na nete, je toho kopec ;-)

 • anonym
  18.07.2011, 11:09  :tup: :tup: :tup:

  ja mám doma už 3 dievčatá a teda detičky už neplánujeme .. aj keď .. keby som mala istotu, že najbližšíe to bude chlapček, išla by som do toho. Ono ťažko sa to chápe,kto necíti takéto pocity .. viem asi o čo ide autorke ... aj keď som presvečená, že keby jej to s tým pohlavým nevyšlo,určite by si dieťatko "len" preto nedala zobrať.

  Držím palčeky :thumbsup: aj keď som nič neporadila,ale skôr povzbudila;-) . A vy ostatné .. ak nemáte do čoho rýpať .. skúste na dvore do zeminy :tongue: :twisted: alebo na detskom ihrisku do piesku :whistle: :whistle: :twisted:

 • anonym
  18.07.2011, 12:13

  :tup: :tup: :tup: :clap: :clap: :clap: :rofl: :rofl: :rofl:

 • anonym
  19.07.2011, 14:25

  aj ja som sa chcela do teba pustiť,ale musím sa opravedlniť.nedalo mi to a niečo som si o tom našla a pre tie,ktoré sa do teba pustili,ak som to správne pochopila,pohlavie dieťatka sa dá "určiť" ešte pred otehotnením.prístroj určí plodné dni aj čas,kedy by to mal byť chlapec a kedy dievča.nemyslím,že by chlapca ľúbila menej,ale ak niekto túži po dievčatku,pretože má doma troch chalanov,alebo sa v rodine u chlapcov vyskytujú problémy,alebo proste túži po dievčatku a má na to financie,tak prečo to neskúsiť

+ -
Príspevkov: 7