Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Košický kraj

anonym, 15.03.2011 10:24

Logopedička v Košiciach

Dievčatá, nevie mi niekto poradiť dobrú logopedičku v KE?
CHodila som k Dr.Obšuthovej- po pol roku, žiaden posun a naposledy keď som bola s malým, tak začala naňho kričať, že sa nevie sústrediť, že je nepozorný- čo on aj je- to nepopieram, že ona nemá čas sa mu venovať dlhšie a potom vyšla na mňa, že to je výsledok mojej jemnej výchovy, že ho rozmaznávam. Kričala naňho - on zo strachu jej začal správne hovoriť- a ona bola na koni... Veľmi sa jej malý bál a utiekol ku mne a ona naňho skríkla,či mu dovolila opustiť stoličku- no..., aj ja som sa bála. Mala som sa dvihnúť a odísť. Keď som jej začala oponovať, ani ma nepustila ku slovu, pretože ma pokladala, že mamičku, ktorá je citlivá na svoje dieťa a nie je objektívna.
Radili mi Dr. Oremusovú, nemá niekto s ňou skúsenosť?

  • anonym
    15.03.2011, 13:14

    No ked som si precitala ten pristup k vasmu dietau je to strasne aj ja som logopedicka, bohuzial nie v KE. takto sa k dietatu nepristupuje, ved su vseliake deti, aj neposedne a treba ich nejako zaujat. to ze ste sa nikam nedostali, zalezi aj ako casto ste k nej chodili, lebo poznam aj take ze chodia raz za 3 tyzdne a to je o nicim to ako keby ani nechodili. Je tobre ak sa s dietatom pravidel ne cvici aj doma netreba dlho staci aj 3 minutky a viackrat za den a no to pojde, hoci niekedy je to tazke. Tak vela sil a nech sa vam  podari pekne rozpravat. poradit vam neviem, mam tam sice jednu spoluziacku, ale momentalne je na materskej.

  • anonym2
    09.12.2013, 15:18

    Ahoj dorothy , my chodime so synom už druhy rok k pani Oremusovej,  chodime ku nej na odporučanie mojej kamaratky, som veľmi spokojna, je to veľmi mila, trpezliva pani, cvičenia u nej netrvaju dlho. So synom ma trpezlivosť, aj ked je to  tiež žive striebro, on sa pri nej veľmi snaži ale všetko zaleži aj na tebe , že sa budeš synčekovi venovať doma, snažiť čo najpravidlenejšie so synčekom cvičiť. U nás výsledok sa dostavil až teraz a ešte nejaku dobu  budeme to dolaďovať. S mužom sme už neverili že sa to niekedy zlepši, asi to chce svoj čas, a vysledky sa dostavia. Inak pre logopediu pol roka nie je  dlha doba, preto by som na čas nepozerala ale ten pristup vašej logopedičky je nepripustny.

+ -
Príspevkov: 2