Fotogaléria: O dievčatku s extra CHROMOZÓMOM

Jessica Young/ spracovala: Marika Koscelníková | 30. Mar 2019
Fotogaléria: O  dievčatku s extra CHROMOZÓMOM
foto: archív rodiny, boredpanda

Chceli mať bábätko. Po dlhom čakaní a prvom neúspešnom pokuse IVF, druhý vyšiel. Plakali od šťastia, potom od strachu. V 11. týždni tehotenstva zistili, že čakajú dieťatko, ktoré bude EXTRA.

Mama sa však nikdy nevzdáva. Neplače dlho. Vie, že musí vstať a pripraviť dieťaťu ten najlepší život, aký môže. Jessica je TAKOU mamou.

Po dvoch mesiacoch strávených s dcérkou napísala na Instagram tieto slová. Je úžasná. Obdivujeme jej nadhľad a silu...okamžite vyvolala tisícky pozitívnych emócii. Aj u nás...

Povedali,mi, že budem mať niečo EXTRA. Že moje dieťa bude mať o jeden chromozóm viac 

„Keď som zadala svoju objednávku, povedala som:„ Pravidelné množstvo chromozómov, prosím! “To je to, čo všetci ostatní dostali a čo som chcela aj ja. Zavolali mi krátko po tom, čo bola moja objednávka vo výrobe a povedali „Veľká správa, trochu sme váš model vylepšili a dostanete ďalšie chromozómy zadarmo!"

Čo ?! Bola som naštvaná! Všetky ostatné objednávky, ktoré som videla prostredníctvom dokonalých fotiek na Instagrame, nemali extra chromozómy. No, rozhodla som sa, že objednávka s extra chromozómami je lepšie, ako keby som nedostala žiadnu. Takže som čakala na tento"vylepšený"  model. 

Mám ju u seba teraz dva mesiace a píšem túto recenziu, aby som dala ostatným vedieť, že upgrade na ďalšie chromozómy je úžasný!

Ak ich aj vám ponúkajú, určite to prijmite! Pozrite, posielam pár fotografií mojej objednávky a ako môžete vidieť, naozaj je EXTRA.
Extra roztomilý, extra špeciálny a extra-NEobyčajný! Kúpila by som znovu. Určite."


Príbeh EXTRA dievčatka a jej mamy Jessiky si môžete pozrieť prečítať v galérii.
Je to EXTRA mama.
 

Zdroj: boredpanda 

 

 

Fotogaléria

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: