Súťaž Sunar Premium

Súťaž: Vyhrajte dojčenské mlieko Sunar Premium

18.8.2021

Najlepšia receptúra od značky Sunar v novom obale

Každá mama chce pre svoje bábätko to najlepšie. Preto sa Sunar snaží načúvať prianiam mamičiek a tiež neustále inovovať a zlepšovať nielen zloženie svojich dojčenských mliek, ale aj ich balenie.

Najlepšie zloženie pre spokojné bruško

Zloženie výrobku Sunar Premium prešlo výraznou zmenou pred rokom, keď spoločnosť odstránila z receptúry palmový olej a navýšila podiel mliečneho tuku, aby dosiahla čo najväčšiu podobnosť s materským mliekom. 

Mliečny tuk obsahuje lipoproteínovú membránu (MFGM), ktorá sa skladá z viac ako 190 bioaktívnych látok. Zároveň je významným zdrojom energie, nakoľko poskytuje až 50% denného energetického príjmu dieťatka a prispieva k lepšiemu vstrebávaniu dôležitých vitamínov rozpustných v tukoch ako je vitamín A, D, E  a K. To nepochybne ocení nielen spokojné bruško každého bábätka, ale aj každá  mamička.

Čítať zloženie receptúr náhradnej mliečnej výživy sa mamičkám vždy vyplatí, nakoľko nie každá obsahuje mliečny tuk, ktorý je tak veľmi dôležitý a je prirodzenou súčasťou všetkých receptúr značky Sunar. 

Sunar Premium

VYHRAJTE dojčenské mlieko Sunar Premium podľa veku dieťaťa

Zapojte sa do súťaže a jedna z vás vyhrá dojčenské mlieko Sunar Premium určené presne pre vek vášho dieťatka. 

Odpovedzte správne na súťažnú otázku:

Aká zložka  materského mlieka je druhou najzastúpenejšou a zároveň ju nájdete i v dojčenských mliekach Sunar? 

Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Odporúča sa výhradné dojčenie aspoň do ukončeného 4. - 6. mesiaca s následným zavedením komplementárnej výživy s tým, že by sa malo aj naďalej pokračovať s dojčením.  Dojčenská výživa by mala byť podávaná len na základe odporúčania lekára. Spôsob prípravy, dávkovanie a ďalšie informácie nájdete na www.sunar.sk. Potravina na osobitné výživové účely. 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.