Ron má chybu

SÚŤAŽ: Do kín prichádza animák Ron má chybu, vyhrajte lístky do kina!

14.10.2021

Animované filmy o sile priateľstva a o nevšedných spojeniach sú u detského, ale aj dospelého diváka tradične veľmi obľúbenými. Inak to určite nebude ani v prípade animáku Ron má chybu z dielne štúdia 20th Century Studios. Do kín prichádza už 21. októbra.

Ron má chybu je nevšedný príbeh priateľstva chlapca Barneyho a robota Rona

Pozrite si trailer:


 

Animák Ron má chybu rozpráva príbeh trochu osamelého 12-ročného siedmaka Barneyho a robota Rona, jeho nového chodiaceho, hovoriaceho a totálne digitálneho priateľa, ktorý má byť - teda aspoň podľa reklamy - “najlepší robot-kamarát”. Avšak roztomilý robot Ron nie je úplne v poriadku a zdá sa, že je neustále pokazený.

Na pozadí modernej doby ovládanej sociálnymi sieťami a dominujúcej digitálnymi vzťahmi a priateľstvami chlapec Barney a robot Ron prežívajú nevšedné a láskavé dobrodružstvo, počas ktorého zisťujú, že pravé priateľstvá nespočívajú v dokonalosti.

Vyhraj lístky do kina a ruksak

Animovaný film prichádza z dielne 20th Century Studios, od ktorých ste určite videli Dobu ľadovú, Garfielda, Noc v múzeu, Alvina a chipmunkov, Rio, Krúdovcov, Kung Fun Pandu, Baby šéfa a mnoho iných.

Až traja z vás majú možnosť vyhrať balíček s 2 lístkami na tento skvelý animovaný film a ruksačik na chrbátik vašej ratolesti.

Ron má chybu

Stačí, ak správne odpoviete na otázku:
Ako ďaleko smie byť robot Ron od svojho ľudského kamaráta Barneyho?

Odpoveď nájdete v traileri.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Blahoželáme výhercom:
Lenka G. Bystré, 2. Erika K. Žarnovica, 3. Viera M. Sačurov