Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • problem s citanim

    Dobry den,
    Dcerka nastupila do prveho rocnika. Pismenka sa uci pekne, ak ma precitat dve, tri spojene, to vie, ale ak ma precitat napr. mame, mami, tak sa zasekne a ma problem.precita nieco uplne ine. Neviem ci je to len preto, ze sa nesustredi, alebo je to iny problem. Mozete mi poradit, ako ju to mame ucit? Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak vidíte, že sa to opakuječasto môže sa jednať o dislexiu a je potrebné sa poradiť so špecialistom, špeciálny pedagog alebo psycholog. Kontakt na neho by vámmali dať v škole, kam dieťa chodí.