Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Pomočovanie

    Rada by som sa opýtala, čo môžeme urobiť pr odstránenie pomočovania u dcérky 8,5 ročnej ak psychologička povedala že jej musí dozrieť organizmus. Máme to asi aj dedičné, lebo jej otec mal 7 rokov keď sa s tým rozlúčil a strýko až 12 rokov. Ďakujem. Monika

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Obráťte sa na svojho lekára, je možné podávať jeden liek , ktorý pomočovanie zastaví, nie je to však úplne jedoduché, chce to dlhodobo s lekárom a dieťaťom pracovať