Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Pukanie kosticiek

    Dobry den, chcela by som sa spytat, mojej 8m dcerke pukaju kosticky, ked ju napr. zoberiem na ruky, tak pocut puknutie v chrbatiku. Inak je uplne zdrava, berie Vigantol a klbiky na nozickach mala vyvinute uz v 2 mesiaci.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to určitá volnosť šliach, býva to aj dedičné. Ak by sa to opakovalo na mnohých kĺboch a pridružili sa nejaké ťažkosti, je možné konzultovať ortopéda.