Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Čierne časti v stolici dojcata

    , Autor: mimmka141

    Dobrý deň,

    Prosím Vás, moja dcéra má 1 mesiac a pred 3 dňami sa jej zacali v stolici objavovať čierne kúsky niekedy je to ako mak inokedy ako kúsky malých zrazenin. Mala je dokrmovana nutrilonom HA. Ja neužívam žiadne lieky. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak je aj kojená a máte ragády / odreninky, krvácajúce ranky/ na prsníku môže to byť zo zbytku krvi, ktorá sa z raniek dostala do zažívacieho traktu dieťatka. Niekedy to pravdepodobne môže byť aj z mlieka HA. Alebo aj z čaju ak jej ho náhodou dávate, čo samozrejme nie je vôbec potrebné ani vhodné!!!!!