Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Bravcova mast

    , Autor: Iva1009

    Zial fitobalm nie ke dostupny na stranme lekarne... Na odkaslanie som natierala bravcovou domacu mastou hrudník a poktacujeme bronchipretom s kalcium chloratum.. Mozem bravcovu mast dlhodobejsie? Pytam sa kedze domacu jazveciu nast ste mi neodporucili koli moznej reakcii

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    U dieťatka staršieho ako rok by mohla byť aj jazvečia.
    Môžete bravčovú masť, len pozor na teplotu masti! Nemá mať viac ako 37 st. C.