• Krvácanie

    Dobrý deň pan doktor. Potrebovala by som počuť názor niekoho iného aj keď viem že takto z mojho popisu to bude tažke. Som momentálne 17+6tt
    V 16tt som začala krvácať červenou krvou so zrazeninami. Bola som týžden hospitálizovana.
    Dva dni bol pokoj. Po dvoch dnoch začalo hnede špinenie občas sa objaví krv no hneď na to špinim na hnedo. Bola som na pohotovosti babo je okej, mám nasadené Dicynone 3x Duphastol 3x Ascoruthin 3x 2tbl. Zaver lekarov bol že to može byt z nižšie položenej placenty. Prosím Vas je taketo krvácanie a špinenie normálnym príznakom nižšie položenej placenty? Podotýkam že celé dni ležím
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, najčastejším "problémom" pri vcestnej, alebo nízko uloženej placente je práve špinenie, či krvácanie, ktoré sa môže opakovať. Podľa opisu máte nasadenú všetku možnú a potrebnú liečbu. Odsledujte si to. Takto sa Vám naozaj neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pokračujte v nasadenej liečbe a postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.